22/03/2018

Výsledky 22. 3. 2018

Zde naleznete výsledky klání jednotlivých škol "Ostrava fandí kontinentům" 22. 3. 2018 - atletická hala Ostrava.

Střední školy - chlapci

1. Gymnázium a OA Orlová ( GYORL )

2. SG Dany a Emila Zátopkových ( SGZAT )

3. OA Ostrava-Poruba ( OAPOR )

4. SPŠEI Ostrava ( SPSOS )

5. Gymnázum Bruntál ( GYBRU )

6. SOŠ a gymnázium Frýdek - Místek ( GYMFM )

7. Jazykové gymnázium Pavla Tigrida ( TIGRI )

8. OAASOŠL Opava ( OAAOP )

9. Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm ( HOFRE )

10. Střední zdravotnická škola Ostrava ( SZOST )

 

Střední školy - dívky

1. Gymnázium a OA Orlová ( GYORL )

2. OA Ostrava-Poruba ( OAPOR )

3. Jazykové gymnázium Pavla Tigrida ( TIGRI )

4. Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm ( HOFRE )

5. Střední zdravotnická škola Ostrava ( SZOST )

6. OAASOŠL Opava ( OAAOP )

7. SG Dany a Emila Zátopkových ( SGZAT )

8. Gymnázum Bruntál ( GYBRU )

9. SOŠ a gymnázium Frýdek - Místek ( GYMFM )

 

Základní školy - celkově

1. ZŠ Porubská 832

2. ZŠ Generála Škvardy

3. ZŠ Dvorského

4. ZŠ Horymírova

5. ZŠ Ostrava - Stará Bělá

6. ZŠ Hrdličky

7. ZŠ Klegova

8. ZŠ Šeříkova

9. ZŠ Bohumínská

10. ZŠ Bulharská

11. ZŠ Mitušova 16

12. ZŠ Březinova

13. ZŠ Pěší

14. ZŠ Komenského

15. ZŠ Volgogradská

16. ZŠ Chrijukinova

17. ZŠ Chrustova

18. ZŠ Matiční

19. ZŠ Ostrava - Lhotka

20. ZŠ Generála Janka

 

Základní školy - žáci

1. ZŠ Porubská 832 ( ZS832 )

2. ZŠ Dvorského ( DVORS )

3. ZŠ Ostrava - Stará Bělá ( ZSBEL )

4. ZŠ generála Škarvady ( ZSSKA )

5. ZŠ Klegova ( ZSKLE )

6. ZŠ Hrdličky ( ZSHRD )

7. ZŠ Březinova ( ZSBRE )

8. ZŠ Horymírova ( HORYM )

9. ZŠ Bohumínská ( ZSBOH )

10. ZŠ Šeříková ( ZSSER )

11. ZŠ Bulharská ( ZSBUL )

12. ZŠ Chrustova ( ZSCHR )

13. ZŠ Komenského ( ZSKOM )

14. ZŠ Mitušova 16 ( ZSMIT )

15. ZŠ Chrijukinova ( CHRIJ )

16. ZŠ Pěší ( ZSPES )

17. ZŠ Generála Janka ( ZSJAN )

18. ZŠ Matiční ( ZSMAT )

19. ZŠ Ostrava - Lhotka ( ZSLHO )

20. ZŠ Volgogradská ( VOLGO )

 

Základní školy - žákyně

1. ZŠ Porubská 832 ( ZS832 )

2. ZŠ Horymírova ( HORYM )

3. ZŠ generála Škarvady ( ZSSKA )

4. ZŠ Šeříková ( ZSSER )

5. ZŠ Ostrava - Stará Bělá ( ZSBEL )

6. ZŠ Hrdličky ( ZSHRD )

7. ZŠ Dvorského ( DVORS )

8. ZŠ Bulharská ( ZSBUL )

9. ZŠ Mitušova 16 ( ZSMIT )

10. ZŠ Klegova ( ZSKLE )

11. ZŠ Pěší ( ZSPES )

12. ZŠ Volgogradská ( VOLGO )

13. ZŠ Komenského ( ZSKOM )

14. ZŠ Chrijukinova ( CHRIJ )

15. ZŠ Bohumínská ( ZSBOH )

16. ZŠ Matiční ( ZSMAT )

17. ZŠ Ostrava - Lhotka ( ZSLHO )

18. ZŠ Chrustova ( ZSCHR )

19. ZŠ Generála Janka ( ZSJAN )

20. ZŠ Březinova ( ZSBRE )

 

Individuální výsledky - naleznete zde -

 


© 2017 | Kontinentální pohár IAAF 2018 s. r. o.

www.ostrava2018.org | soutez@ostrava2018.org